Trwa ładowanie proszę czekać ...

Jak spędzić sylwestra z przyjaciółką?

21 lutego 2018

Dla każdego z nas, sylwester to wyjątkowy dzień. Nie tylko ze względu na to, że jest to ostatni dzień w roku, ale także dlatego, że możemy go miło spędzić. Jedni elegancko, a inni w piżamach z przyjaciółmi. Ci którzy wolą oficjalne bale sylwestrowe, ubierają w ten dzień suknie wieczorowe, krawaty i garnitury. Na takich imprezach gra orkiestra, jest podawane jedzenie przez kelnerów i mnóstwo szampana. Jednak taka uroczystość ma swoja cenę. Jeśli takową planujesz i nie znasz osób, z którymi będziesz się bawić, to lepiej jest umówić się z przyjaciółmi, aby oni także poszli, a będziecie się lepiej bawić. Jednak zanim pójdziesz, przelicz ile trzeba ci będzie pieniędzy na taka imprezę. W koszt wrzuć sukienkę, buty, wejściówki, dodatki oraz fryzjera i kosmetyczkę. Może wyjść całkiem pokaźna suma, której się nawet nie spodziewałaś. W przypadku panów, są to wydatki o wiele mniejsze.

Udana domówka

Inni stawiają na dobra zabawę miedzy przyjaciółmi i decydują się na imprezę w domu. Jeśli nie lubisz oficjalnych przyjęć i wolisz siedzieć w jeansach i koszulce, to jest to doskonały pomysł dla Ciebie. Możesz zaprosić najbliższych znajomych i spędzić ostatni dzień roku na zabawach , wygłupach, śmiechu i tańcach. Weź jednak pod uwagę to, że po takiej imprezie trzeba zwykle posprzątać. Tak więc przygotuj dom na takie wydarzenie. Pozwijaj dywany i wykładziny, pochowaj kruche i szklane rzeczy, a także zastąp porcelanowe talerze plastikowymi. Nie tylko nie będziesz musiała ich myć, ale także sprzątać kiedy się stłuką.

W najlepszym towarzystwie

A co jeśli okaże się , że znajdziesz tylko jedną chętną? Jeśli będzie to najbliższa przyjaciółka, to możecie razem zaplanować wieczór, jeśli ktoś za kim nie przegadasz, to sobie odpuść i nie psuj tego dnia. Sylwester spędzony we dwoje, to nie taka straszna sprawa. Może być równie miły i szalony, trzeba tylko wiedzieć jak go zorganizować. Przygotujcie razem kanapki, chipsy, popcorn, orzeszki i szampana. Zróbcie sobie seans filmowy i włączcie muzykę. Możecie tańczyć , szaleć i się wygłupiać do woli. Pograjcie także w gry oraz pobawicie się we wróżenie. Możecie także urządzić sobie domowe spa, robić peelingi, nakładać maseczki, malować paznokcie i czesać fryzury, a także robić głupie zdjęcia. Na pewno nie będziesz się nudzić.