Trwa ładowanie proszę czekać ...

Gdzie wypożyczyć sprzęt narciarski?

21 grudnia 2017

Chcesz rozpocząć przygodę z narciarstwem, ale nie posiadasz odpowiedniego sprzętu? Jest na to rozwiązanie. W wypożyczalniach sprzętu narciarskiego znajdziesz szeroki asortyment dostosowany do rożnych predyspozycji oraz umiejętności miłośników sportów zimowych.

Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oferują szeroki wybór różnych rodzajów nart w wielu rozmiarach. Dzięki temu możemy dobrać sprzęt do naszych indywidualnych predyspozycji fizycznych (wagi, wzrostu, wieku) oraz umiejętności czy stylu jazdy.

Gdzie wypożyczyć sprzęt?

Sprzęt narciarski najlepiej wypożyczyć w specjalnych wypożyczalniach zlokalizowanych w ośrodkach, do których wybieramy się na zimowe szaleństwa. W ten sposób zaoszczędzimy wiele miejsce podczas podróży, a na miejscu otrzymamy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu do naszych potrzeb.

Zalety wypożyczenia sprzętu

Oferowany przez wypożyczalnie asortyment narciarski to narty i buty dostosowane zarówno do potrzeb osób początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Tego typu miejsca dysponują wieloma rozmiarami obuwia, dzięki czemu każdy może liczyć na komfortową podczas jazdy na stokach.

W wypożyczalniach sprzętu narciarskiego można spotkać asortyment znanych marek, takich jak: Burton, Rossigniol, Dalbello, Naxa, Salomon, Volkl, Head czy Julbo.

Decydując się na wypożyczenie sprzętu narciarskiego zyskujemy pewność jego niezawodności, bowiem jest on regularnie serwisowany (np. zalewanie, wyrównywanie ślizgów, ostrzenie). Wypożyczając sprzęt nie musimy martwić się również o odpowiednie woskowanie. Dodatkowym atutem jest to, że wypożyczalnie oferują często możliwość dowozu sprzętu (nawet gratis), np. do hotelu czy innego miejsca noclegowego znajdującego się w ich pobliżu.

Formalności związane z wypożyczeniem

Wypożyczenie sprzętu narciarskiego nie wymaga wielu formalności, zwykle potrzebny jest jedynie dowód osobisty. Asortyment można wynająć na godziny oraz doby. Oferta skierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i większych grup. W przypadku grup zorganizowanych, np. powyżej 10 osób bardzo często można liczyć na atrakcyjne zniżki cenowe.

Ile kosztuje wypożyczenie sprzętu?

Komplet sprzętu dla osoby dorosłej, w skład którego wchodzą narty, buty oraz kije kosztuje średnio 15 zł za godzinę i około 40 zł za dobę. Komplet przeznaczony dla dziecka można wypożyczyć za 10 zł na godzinę i 32 zł za dobę. Wypożyczenie sprzętu dla zorganizowanej grupy to koszt około 30 zł na dzień (cena wypożyczenia na jedną osobę).